JSEM GRAFICKÝ DESIGNER

NA VOLNÉ NOZE

 

Snažím se vytvářet kvalitní a funkční design, který dokáže vhodně komunikovat.

Jako designer na volné noze se od roku 2015 zabývám profesionálním navrhováním firemních log, kompletních vizuálních identit, či menších vizuálních prvků a tiskovin, jako jsou například grafické návrhy vizitek.

 

Od roku 2016 nabízím také revoluční digitální technologii tisku - tisk bílou barvou v HD kvalitě na celou řadu médií jako barevné papíry, folie, transferový papír až do formátu A3+ a gramáže až 340 g/m2.

ŠIMON KOŘÁN

DESIGNER

V současnosti jsem 22-letý student ateliéru Digitální design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Zabývám se vizuální komunikací mezi společností / firmou a cílovou skupinou / zákazníky. Snažím se vytvářet kvalitní a funkční design, který dokáže vhodně komunikovat.

ZKUŠENOSTI

2012 - 2016 / Střední umělecko-průmyslová škola Jihlava

Ateliér: Design a vizuální komunikace

2016 - současnost / Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Ateliér: Digitální design

2016 - současnost / Medialand  & Mediatop

Grafický designer

SCHOPNOSTI

Adobe illustrator CC

80%

Adobe Muse CC

90%

Adobe Photoshop CC

60%

CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

Nové logo školy a následně celý vizuální styl vytvořený Šimonem Kořánem je nadčasovým řešením, které splňuje požadavek na uplatnění loga v celé škále jeho využití a snadnou identifikaci v řadě ostatních škol. Do současné doby máme mnoho kladných ohlasů na jeho realizaci, logo je tvárné a velmi dobře funguje jako symbol na celé řadě propagačních materiálů školy jako jsou trička, tašky, bloky atd. Dobře reprezentuje školu jako místo, kde se na budoucí kariéru připravující mladí designéři. V návaznosti vznikla podoba nového webu školy, který pokračuje v linii jednoduché a snadné orientace. Grafický návrh bylo třeba ještě dopracovat, původní idea ale zůstala. Jako celek tak logo i web tvoří moderní propagační a komunikační prostředek.

 

Mgr.A. Míla Svobodová, SUPŠ Jihlava-Helenín

“Propracovaná a profesionální zvládnutá vizuální identita je základem úspěšné komunikace každé značky. Šimon nad tvorbou přemýšlí z širšího hlediska díky čemu máme originální zvládnutou vizuální identitu. Se Šimonem spolupracujeme už rok a využíváme jeho služeb pravidelně pro každý náš projekt a můžeme ho vřele doporučit.”

 

Drahoslav Mareš, J'Adore Parfumerie

Za neziskový spolek Sdílny generací, z.s., IČ: 036 29 228, bych Vám touto cestou chtěl poděkovat za odvedenou práci pro náš spolek spočívající v kompletní tvorbě vizuální identity. Byli jsme velmi spokojeni s vynikající komunikací, profesionálním přístupem a především Vaším citem pro návrhy přesně takové vizualizace, kterou jsme si představovali, ale jako laikové neuměli správně popsat. Výsledná podoba loga, webu, vizitek i razítka předčila naše očekávání a při případných dalších potřebách se na Vás určite obrátíme znovu.

 

Mgr. Jakub Šiler, Sdílny generací, z.s.

“Naše firma se zabývá balením a prodejem dřevěného uhlí. Na přání odběratele Makra CZ jsme přistoupili ke grafické změně obalů. Na doporučení jsme se s touto zakázkou obrátili na mladého grafika Šimona Kořána a výsledek naprosto splnil naše představy. Podařilo se mu vytvořit návrh naprosto vkusný, všeříkající, a přitom úplně jednoduchý a srozumitelný. Tvrzení, že i obal výrobku firmu reprezentuje, a přitom i prodává, se v tomto případě naplnilo beze zbytku. Šimona můžeme vřele doporučit.”

 

Miroslav Macík, Czechgrill s.r.o.

<

© 2017 Copyright SIMO. - Vytvořil Šimon Kořán